Urządzanie sypialni

Off-Topic czyli o wszystkim po trochu, ogólnie wielkie spamowisko.Piszemy o tym co się nie nadaje do żadnego z działów.

Urządzanie sypialni

Postprzez domi78 » Śr maja 19, 2021 13:47

Meble do sypialni już kupiliśmy ale jeszcze potrzebne jest nam wygodne spanie. Zastanawiam się jak się sprawdzają te materace janpol . Podobno są bardzo wygodne i idealnie dopasowują się do ciała. Nie są wcale też drogie, porównując do ofert innych sklepów. Poza tym dobrze, że pokrowce można prać bez problemu.
domi78
 
Posty: 255
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 15:37

Postprzez » Śr maja 19, 2021 13:47

 

Re: Urządzanie sypialni

Postprzez Kobietka » Śr lip 28, 2021 14:15

W sumie na stronie meblemakarowski.pl możesz znaleźć naprawdę łóżka wygodne... Ja właśnie też planuje tam się rozglądać, ponieważ niedługo będę wyposażać swój dom. A tak się składa, że oni mają obszerną ofertę i naprawdę korzystne ceny. Także naprawdę super... Czeka mnie udany zakup.
Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 13:39

Re: Urządzanie sypialni

Postprzez pamela1992 » So paź 02, 2021 12:11

Nam sie udalo piekne lozko zamowic od krysiak meble reda - dodatkowo naprawde solidnie wykonane i wygodne :)
pamela1992
 
Posty: 80
Dołączył(a): N lip 09, 2017 09:59

Re: Urządzanie sypialni

Postprzez Klaudyna » N paź 10, 2021 11:07

Na szczęście udało mi się wygospodarować w domu dość dużą sypialnię, dzięki czemu mam możliwość ustawienia dużego łóżka małżeńskiego. Tym razem jednak chcę to zrobić jak należy, czyli zamówić do łóżka materac rehabilitacyjny inaczej zwany materacem ortopedycznym https://swiatsypialni.pl/26-materace-rehabilitacyjne Sklep z materacami Świat Sypialni ma ich ciekawą ofertę, a i ceny przypadły mi do gustu.
Klaudyna
 
Posty: 256
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2018 15:45

Re: Urządzanie sypialni

Postprzez kasiunia » Wt paź 25, 2022 18:37

Jak powinna być urządzona sypialnia? Myślę ,że to indywidualna sprawa każdej z nas. Jeśli chodzi o wyposażenie to z pewnością musi być w sypialni wygodne i odpowiedniej wielkości łóżko. Pamiętajcie ,że najważniejszą częścią wygodnego łóżka jest dobrze dobrany materac. By chronić go prze nadmiernym zabrudzeniem czy szybkim zużyciem warto pomyśleć o czymś takim - to miękka nakładka na materac .To niewielki wydatek a z pewnością wydłuży życie materaca.
kasiunia
 
Posty: 116
Dołączył(a): Pn lut 27, 2017 17:15

Re: Urządzanie sypialni

Postprzez Kobietka » Pn kwi 24, 2023 15:27

Ja właśnie zabieram się za remont mojej sypialni i też postanowiłam od razu też wymienić wyposażenie. Długo szukałam czegoś odpowiedniego dla siebie i znalazłam tutaj https://meble-varsovia.pl/k/lozka/konty ... ynentalne/ piękne łóżka i tak zastanawiam się nad tym czy tam nie dokonać zakupu? Co wy na to? Czy ktoś z was może ma doświadczenie z nimi?
Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 13:39

Postprzez » Pn kwi 24, 2023 15:27

 


Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron