Jakie kotwy do mocowań?

Off-Topic czyli o wszystkim po trochu, ogólnie wielkie spamowisko.Piszemy o tym co się nie nadaje do żadnego z działów.

Jakie kotwy do mocowań?

Postprzez Olka2 » Wt lut 27, 2018 19:00

Witam serdecznie, mam pytanie budowlane do Was. Szukam bowiem zamocowań, które byłyby trwałe i wytrzymałe. Słyszałam, że jeśli chodzi o kotwy, to dobrze sprawdza się tuleja z gwintem, coś takiego jak na stronie https://www.stukpuk.pl/zamocowania/kotwy/kotwy-mechaniczne/tuleje-stalowe-z-gwintem-wewnetrznym. Czy możecie potwierdzić taką informację? Warto kupić, czy lepiej poszukać innego typu zamocowań? Z gory dziękuję za Wasze wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi w tym zakresie, pozdrawiam serdecznie ;)
Olka2
 
Posty: 132
Dołączył(a): Wt sty 30, 2018 12:57

Postprzez » Wt lut 27, 2018 19:00

 

Re: Jakie kotwy do mocowań?

Postprzez Waldek21 » So mar 03, 2018 13:57

Najlepiej takie najprostsze ;)
Waldek21
 
Posty: 1
Dołączył(a): So mar 03, 2018 13:57

Re: Jakie kotwy do mocowań?

Postprzez Kobietka » Cz lip 01, 2021 15:38

Nie wiem, ale może warto też sprawdzić sobie oferty firmy Gromaz? Z tego co wiem u nich też można znaleźć różne elementy łączeniowe do konstrukcji. Chociażby dostępne są tam solidne, mocne podkładki papowe, ale i również specjalne gwoździe itd. Na pewno więc warto sprawdzić ich oferty.
Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 13:39

Re: Jakie kotwy do mocowań?

Postprzez Klaudyna » Wt cze 13, 2023 14:48

Tematy jak dla mnie trudne, tak samo jeśli chodzi o naprawę maszyn. Trzeba mieć sporo wiedzy, ja jej niestety nie posiadam i nie wiem, jakie CAT części powinnam zamówić w tym sklepie https://serwis-kop.pl/pl/13-czesci-pasujace-do-cat. Zakładam, że mi nie powiecie, bo i skąd macie wiedzieć :D . Muszę porozmawiać ze specjalistą, który będzie maszynę naprawiał.
Klaudyna
 
Posty: 256
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2018 15:45

Re: Jakie kotwy do mocowań?

Postprzez Kobietka » Cz paź 26, 2023 11:59

Jak chodzi zaś o pozostałe rzeczy typu rury aluminiowe , kątowniki i inne elementy konstrukcyjne, montażowe - to zauważyłam, że całkiem szeroką ofertę w tym zakresie ma firma Ulamex. Także w razie czego możecie zwrócić uwagę również na ich propozycje.
Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 13:39

Postprzez » Cz paź 26, 2023 11:59

 


Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron