Strona 1 z 1

Oferty maszyn rolniczych

PostNapisane: Pn lis 11, 2013 23:04
przez Kamil
Masz do sprzedania maszynę rolniczą w dobrym stanie? Zamieść ją w serwisie ogłoszeniowym zawierającym ogłoszenia motoryzacyjne osób prywatnych, komisów samochodowych oraz dilerów samochodowych. Ogłoszenia maszyn rolniczych możesz dodać za pomocą formularza znajdującego się na stronie http://www.autoreper.pl/Maszyny-rolnicze,1,1,6,.htm.

PostNapisane: Pn lis 11, 2013 23:04
przez Reklama

Re: Oferty maszyn rolniczych

PostNapisane: Pt wrz 07, 2018 02:25
przez Devil93
Jak już mowa o rolnictwie, to wiem, że wiele osób wybiera zamiast niego hodowlę bydła. Jest to opłacalne tylko wtedy, kiedy kontrahent taki jak http://www.agrostar.info/ da dobra cenę skupu. Na szczęście Agrostar nie oszukuje swoich klientów i daje im cenę taką, na jaką zasługują, pamiętając ile pracy włożyli, by bydło wychować. To ciągła praca , ale przynosi duże zyski, często kilka razy do roku.

Re: Oferty maszyn rolniczych

PostNapisane: Śr cze 26, 2019 06:22
przez Kobietka
Ja ostatnio znalazłam firmę https://www.zenox.pl/productlist/Pojazd ... ze/Kombajn i w sumie ten namiar może wam się też przydać, ponieważ tam kupicie różne części do maszyn, przykładowo kombajnu. Dostaniecie tam m.in. pasy napędowe, łańcuchy napędowe, nożyki, stalki i wiele, wiele innych części. Warto tam zerknąć, ponieważ mimo dobrej jakości artykuły tam nie są drogie.

Re: Oferty maszyn rolniczych

PostNapisane: Pt cze 05, 2020 15:08
przez Klaudyna
Ciekawy temat.

Re: Oferty maszyn rolniczych

PostNapisane: Wt wrz 14, 2021 13:54
przez Klaudyna
Na maszynach rolniczych nie znam się za bardzo, jakoś nigdy nie było takowej potrzeby, by z nich musieć korzystać. Niemniej jednak znam sklep w którym jak myślę, zainteresuje Was asortyment, jak w przypadku mini wywrotki https://maufer.pl/wozidla-i-miniwywrotki/ Teraz to nawet sprzęt maszynowy jest ciekawie i estetycznie wykonany.

PostNapisane: Wt wrz 14, 2021 13:54
przez Reklama