Tanie busy do Niemiec

Posiadasz własną stronę www. Napisz o niej tutaj. BEZ SPAMU!

Tanie busy do Niemiec

Postprzez Olka2 » Śr maja 01, 2019 09:59

Witam,
chcecie się wybrać do Niemiec do pracy lub na wakacje i nie wiecie, jaki środek transportu wybrać? Najlepsze będą moim zdaniem tanie i komfortowe busy z Bydgoszczy do Niemiec oferowane przez firmę ExpressBUS. Pojazdy są w dobrym stanie technicznym, więc możecie być pewni, że taki przejazd będzie komfortowy i bezpieczny. Możecie jechać albo według stałego harmonogramu jazdy, albo umówić się na indywidualny termin, za co bardzo duży plus, bo nie każda firma przewozowa oferuje coś takiego ;)
Olka2
 
Posty: 132
Dołączył(a): Wt sty 30, 2018 12:57

Postprzez » Śr maja 01, 2019 09:59

 

Re: Tanie busy do Niemiec

Postprzez Sandie23 » Cz cze 13, 2019 14:54

My w tym roku wybieramy się na wakacje własnym samochodem bo chcemy jechać na camping pod namiot (włochy camping). Jeszcze nigdy tak nie podróżowalismy i jesteśmy bardzo podekscytowani takim pomysłem. Myślę, że to będzie świetna przygoda, którą zapamiętamy na bardzo dlugo. Ktoś z Was może urządzał sobie kiedyś wakacje w takim stylu?
Sandie23
 
Posty: 57
Dołączył(a): So gru 23, 2017 16:34

Re: Tanie busy do Niemiec

Postprzez Klaudyna » Śr gru 18, 2019 14:54

Myślę, że przy odrobinie chęci taniej mogłoby wyjść samolotem niż busem. Znajomi tak tanio ciągle latają. Udaje im się wyszukiwać tańsze, promocyjne bilety. Pewnie, że istnieje zawsze ryzyko opóźnień samolotu, ale w sumie busy też się spóźniają. Tyle, że jeśli chodzi o samoloty, to można wyciągnąć niezłe odszkodowanie. Przez firmę https://delayfix.com/linia-lotnicza/austrian-airlines załatwicie wszystko związane z Austrian Airlines odszkodowaniem, jak i innymi liniami lotniczymi.
Klaudyna
 
Posty: 256
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2018 15:45

Re: Tanie busy do Niemiec

Postprzez majka22 » Cz lis 25, 2021 18:22

Powiedźcie mi proszę, jaką opcję moglibyście polecić w zakresie dojazdu do Holandii. Na pewno będę chciała tam pojechać w najbliższym czasie, jednak jazda moim prywatnym samochodem zupełnie odpada, ponieważ od dłuższego czasu mam z nimi problemy techniczne. Wobec tego zastanawiam się nad takim rozwiązaniem jak busy z https://ibus.com.pl/busy-do-holandii/ . Co sądzicie o moim pomyśle?
majka22
 
Posty: 80
Dołączył(a): Cz sty 18, 2018 21:12

Re: Tanie busy do Niemiec

Postprzez majka22 » Cz lis 25, 2021 18:22

Powiedźcie mi proszę, jaką opcję moglibyście polecić w zakresie dojazdu do Holandii. Na pewno będę chciała tam pojechać w najbliższym czasie, jednak jazda moim prywatnym samochodem zupełnie odpada, ponieważ od dłuższego czasu mam z nimi problemy techniczne. Wobec tego zastanawiam się nad takim rozwiązaniem jak busy z https://ibus.com.pl/busy-do-holandii/ . Co sądzicie o moim pomyśle?
majka22
 
Posty: 80
Dołączył(a): Cz sty 18, 2018 21:12

Postprzez » Cz lis 25, 2021 18:22

 


Powrót do Zareklamuj swoją stronę www

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron