Gdzie na majówkę

Off-Topic czyli o wszystkim po trochu, ogólnie wielkie spamowisko.Piszemy o tym co się nie nadaje do żadnego z działów.

Gdzie na majówkę

Postprzez domi78 » So mar 17, 2018 08:02

Gdzie w tym roku wybieracie się na majówkę ? My z mężem zaplanowaliśmy rodzinną majówkę w Primavera w Jastrzębiej Górze https://www.primaveraspa.pl/cennik-paki ... rzem-2018/ . Jest dużo atrakcji w obiekcie dla dzieci jak i dla dorosłych:) jest największy Park Wodny na półwyspie Helskim i wiem że moje dziecko nie będzie się nudzić a ja będę korzystać ze spa i się relaksować. Jest to nasz pierwszy wyjazd i mam nadzieję że będzie udany.
domi78

Postprzez » So mar 17, 2018 08:02

Re: Gdzie na majówkę

Postprzez Olka2 » Pn maja 28, 2018 14:39

My w tym roku byliśmy na kajakach - pierwszy raz w życiu - i powiem Wam, że to fantastyczne przeżycie. Mało co już byśmy nie pojechali, bo nie mieliśmy z kim zostawić psa, na szczęście w ostatniej chwili znaleźliśmy Pensjonat dla psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą, w którym były jeszcze wolne miejsca i nie było absolutnie żadnego problemuz tym, żeby zostawić tam pieska na kilka dni ;) Warunki miał bardzo dobre, a opiekę fachową, więc gdybyście też znaleźli się w podobnej sytuacji, to polecamy ;)
Olka2

Re: Gdzie na majówkę

Postprzez Klaudyna » Pn kwi 12, 2021 13:04

Na ostatnią majówkę wybraliśmy się w Tatry i pech chciał, że samochód odmówił nam posłuszeństwa. Było ciut nerwów ale nauczeni doświadczeniem postanowiliśmy się ubezpieczyć na każdą ewentualność, żeby w przyszłości się nie denerwować. Wybraliśmy Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa ponieważ na ich stronie https://tueuropa.pl/ można się ubezpieczyć on-line w pięć minut i nawet na spontaniczny wyjazd można się zabezpieczyć.
Klaudyna

Postprzez » Pn kwi 12, 2021 13:04

Powrót do Off-Topic