Wakacje w Pieninach

Wyjeżdżasz na wakacje, masz sprawdzone biuro podróży, jakieś złe lub dobre wspomnienia? Napisz o tym tutaj.

Re: Wakacje w Pieninach

Postprzez Klaudyna » N cze 23, 2019 12:08

Pieniny nie są mi znane. Ale ukochałam sobie Tatry. Fajnie by było połączyć przyjemne z pożytecznym. Wyjechać w wakacje na 7 dniowy turnus rehabilitacyjny do Zakopanego https://wojnar.pl/oferty/7-dniowe-turnusy-rehabilitacyjne-dla-seniorow-w-gorach/ . Wypoczynek w nowoczesnym ośrodku w zacisznej części Zakopanego. W cenie 30 zabiegów leczniczych, dodatkowo korzystanie z basenu, jacuzzi, siłowni. Cały czas opieka pielęgniarska, jeśli byłaby potrzeba. Uważam, że to atrakcyjna propozycja. Warte wypróbowania.
Klaudyna
 
Posty: 256
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2018 15:45

Postprzez » N cze 23, 2019 12:08

 

Re: Wakacje w Pieninach

Postprzez kasiunia » Pn gru 06, 2021 12:33

Bardzo lubimy polskie góry dlatego bardzo często tam właśnie wyjeżdżamy. Upodobaliśmy sobie Bieszczady ale równie często odwiedzamy rejony Wisły i Ustronia - czyli Beskid Śląski. Jak wyjeżdżamy na nasze wyprawy zawsze bierzemy z sobą dobre zaopatrzenie - prowiant więc nie tracimy czasu ani pieniędzy na postoje na posiłki. Także dla dzieci mamy specjalne torby na prowiant - https://www.aledobre.pl/16393,Torba_na_ ... _OTSW.html z postaciami z bajek co tylko potęguje apetyt u dzieci.
kasiunia
 
Posty: 116
Dołączył(a): Pn lut 27, 2017 17:15

Re: Wakacje w Pieninach

Postprzez majka22 » Wt gru 21, 2021 13:03

Moim zdaniem, to niezły wybór :) Nawet nie musicie się martwić o dojazd, bo teraz wypożyczalnia samochodów Warszawa ma świetną ofertę - zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Samochód podstawią na wskazany przez ciebie adres :) Cenowo wychodzi super. Ja na taki wyjazd w gory, to wolę jechać z nimi niż swoim samochodem.
majka22
 
Posty: 80
Dołączył(a): Cz sty 18, 2018 21:12

Re: Wakacje w Pieninach

Postprzez Kobietka » Pt paź 28, 2022 14:34

Brzmi fajnie... Mnie zaś zainteresowała oferta na wyjazd do Szklarskiej Poręby i chyba się na niego zdecyduję. Tak z narzeczonym zrobilibyśmy sobie taki romantyczny, aktywny wypadzik. Właśnie dowiedziałam się też , jakie oferty ma przygotowane willa szklarska poreba Romantica i muszę przyznać, że są one bardzo atrakcyjne... Warto byłoby się na nie zdecydować, a wy co sądzicie?
Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 13:39

Postprzez » Pt paź 28, 2022 14:34

 

Poprzednia strona

Powrót do Wakacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron