Mozaika w łazience

Masz jakieś porady dotyczące życia i innych rzeczy. Pisz o tym tutaj.

Mozaika w łazience

Postprzez Devil93 » Pn wrz 17, 2018 12:14

Hej, czy płytki mozaika https://plytki24.pl/mozaiki/cat_100873.html w łazience to dobry pomysł? Mam dość dużą przestrzeń do zagospodarowania, więc na pewno nie będzie to wyglądać na nacisk czy ścisk i spokojnie mogłabym w ten sposób urozmaicić nudne wnętrze, jakie odziedziczyłam po mamie. W nowym domu zatrudniła projektanta, dzięki czemu wystrój jest jak najbardziej spoko, a stary domek muszę na własną rękę wyremontować. Poszukuję właściwie inspiracji, stąd ten pomysł z mozaiką. Będę wdzięczna za opinie.
Devil93
 
Posty: 76
Dołączył(a): Pn mar 26, 2018 10:23

Postprzez » Pn wrz 17, 2018 12:14

 

Re: Mozaika w łazience

Postprzez domi78 » Śr sty 23, 2019 08:36

Ciekawy pomysł na mozaikę w łazience. Też musimy rozróżnić czy chodzi o wykończenie, aranżację podłogi czy ścian, bo jeżeli ścian to spokojnie można spróbować z panelami szklanymi i wybrać fajny, ciekawy wzór, motyw przewodni. Mi bardzo spodobały się panele szklane do łazienki wrocław tu znajdziesz profesjonalną firmę oferującą aranżacje szklane. Zobaczcie sami, a być może i wam ich usługi się przydadzą.
domi78
 
Posty: 255
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 15:37

Re: Mozaika w łazience

Postprzez Sandie23 » Wt sty 29, 2019 22:03

Obecnie mozliwości aranżacyjnych mieszkania jest bardzo dużo i trzeba wybierać to co nam się podoba. Na pewno mozaika bardzo ożywi wnętrze i sprawi, że będzie ciekawsze. U mnie w kolei postawiliśmy na klasyczne jasne płytki w połączeniu z drewnem. Do tego bardzo mi sie spodobały kabiny prysznicowe wrocław i chyba wybiorę taką kabinę zamiast wanny. W ten sposób będę miała znacznie więcej miejsca w łazience i będę mogła postawić coś dodatkowego jak szafka na kosmetyki.
Sandie23
 
Posty: 57
Dołączył(a): So gru 23, 2017 16:34

Re: Mozaika w łazience

Postprzez Kobietka » Cz mar 14, 2019 20:19

:_dfs
Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 13:39

Re: Mozaika w łazience

Postprzez Klaudyna » Wt lip 16, 2019 16:12

Nie mnie oceniać, każdy ma inny gust, każdy lubi inny styl. Ja na ten przykład lubię minimalizm jeśli chodzi o glazurę. Mozaika chyba by się u mnie nie sprawdziła. Ale kto wie, tylko świnia zdania nie zmienia ;) Nie tak dawno nie znosiłam firan, teraz nie wyobrażam sobie wnętrza bez firan. Bawię się już nawet w zakup do firan gipiury tureckiej https://alena-firany.pl/gipiura.html Zaskakuje mnie jej precyzja. Polubiłam tak wykańczane firany.
Klaudyna
 
Posty: 256
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2018 15:45

Re: Mozaika w łazience

Postprzez Olka2 » Pn sie 26, 2019 07:14

Mi osobiście bardzo się takie mozaiki w łazienkach podobają ;) Jeśli nie jesteście do nich przekonani, to polecam zapoznać się z artykułem na stronie http://www.bielsko.biala.pl/firmy/porady/784/mozaika-w-lazience-%E2%80%93-dlaczego-warto-z-niej-skorzystac - sądzę, że powinien Was on w jakimś stopniu do nich przekonać ;) A uwierzcie mi, można dzięki takiej mozaice osiągnąć naprawdę wspaniały efekt w łazience ;)
Olka2
 
Posty: 132
Dołączył(a): Wt sty 30, 2018 12:57

Re: Mozaika w łazience

Postprzez Kobietka » Pn kwi 19, 2021 14:05

Jak chodzi o najróżniejsze artykuły wykończeniowe czy to na ściany, czy do podłogi, to warto tutaj odwiedzić sobie firmę https://decorsystem.com.pl/listwy-progo ... ,c273.html . Tam spotkacie się ze różnicowanymi ofertami i całkiem niezłymi cenami. Mnie spodobały się właśnie tam listwy progowe, które są niezbędne do efektywnego wykończenia podłogi.
Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 13:39

Re: Mozaika w łazience

Postprzez domi78 » Cz sie 05, 2021 14:00

Jak już jesteśmy w temacie w aranżacji łazienek, to mnie bardzo podoba się blat łazienkowy z marmuru. Zastanawiam się właśnie nad wyborem odpowiedniej firmy, która zajęłaby się montażem takiego kamienia. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat firmy focus-stones - korzystaliście z ich usług kiedykolwiek?
domi78
 
Posty: 255
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 15:37

Postprzez » Cz sie 05, 2021 14:00

 


Powrót do Porady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron