autko dla kobitki

Jak wygląda twój styl życia na co dzień. Porozmawiajmy o tym razem.

autko dla kobitki

Postprzez salfa » Cz sty 25, 2018 08:24

Jakie nieduże, niedrogie, komfortowe miejskie autko polecicie dla kobiety? Myślałam już nawet o peugeocie i ciekawa jestem jak Wam się jeździ tymi samochodami? Mają ładne wnętrze a sprzedawcy w salonie zapewniają że są bardzo oszczędne.
salfa
 

Postprzez » Cz sty 25, 2018 08:24

 

Re: autko dla kobitki

Postprzez Pitahaja » Cz sty 25, 2018 19:00

Mnie już przeszła faza na małe autka, chociaż trzeba przyznać że mają swoje zalety ;D ja teraz sobie kupiłam Suva, zawsze mi się marzył i w końcu w dobrej cenie się udało 3008 od peugeota kupić - kurde to jest dopiero jazda. A jakie wyposażenie! Bagażnik się sam otwiera jak nogą pomacham pod nim :D
Pitahaja
 

Re: autko dla kobitki

Postprzez Olka2 » So gru 29, 2018 16:21

A czy Wy kobietki też macie problemy z parkowaniem? Ja to chyba nigdy nie nauczę się tego robić :) Ale ostatnio bardzo pomaga mi w tym kamera cofania, którą zamówiłam sobie na stronie https://smartcams.pl/38-kamery-cofania. Jak widać takie kamerki wcale nie są drogie, a naprawdę potrafią znacznie ułatwić życie ;) Jeśli więc lubicie raz po raz kupić sobie jakiś gadżet do auta, to polecam zainwestować własnie w taką kamerę :)
Olka2
 
Posty: 132
Dołączył(a): Wt sty 30, 2018 12:57

Re: autko dla kobitki

Postprzez Kobietka » Pt maja 07, 2021 13:46

Natomiast, jakbyście chcieli się dowiedzieć jak powinna przebiegać prawidłowo regeneracja turbosprężarek, to koniecznie sobie zajrzyjcie na stronie https://centrumaut.pl/skuteczna-regener ... -wiedziec/ . Dowiecie się wszystkiego, co tak naprawdę powinniście wiedzieć w tym aspekcie.


Ostatnio przesunięty w górę Pt maja 07, 2021 13:46 przez: Anonymous.
Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 13:39

Postprzez » Pt maja 07, 2021 13:46

 


Powrót do Styl życia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron