Wesele

Jak wygląda twój styl życia na co dzień. Porozmawiajmy o tym razem.

Wesele

Postprzez narodowa » Cz mar 29, 2018 11:40

Czy ktoś z was tutaj organizuje wesele? Stoję przed poważnym dylematem wyboru sali weselnej. Moj ślub będzie pierwszym ślubem w rodzinie od niepamiętnych czasów i nie wiem gdzie szukać lokalu do zorganizowania wesela. Myślicie, ze taka strona jak http://www.lokale-wesele.pl/ to dobry pomysł?
narodowa
 
Posty: 79
Dołączył(a): Pt lut 23, 2018 12:44

Postprzez » Cz mar 29, 2018 11:40

 

Re: Wesele

Postprzez Olka2 » Pn maja 28, 2018 14:31

Mi marzy się coś bardziej wyjątkowego, jak na przykład Ślub na Dominikanie. Słyszałam, że są firmy, które zajmują się organizacją takich uroczystości w tym kraju. Czy orientujecie się może, ile taka przyjemność mogłaby mnie kosztować? Powiem Wam, że byłoby to dla mnie chyba spełnienie marzeń, podejrzewam, że dla mojego mężczyzny również, ponieważ uwielbia spędzać wakacje w takich miejscach. A może jest wśród Was osoba, która korzystała właśnie z usług takiej firmy organizującej śluby na Dominikanie i mogłaby podzielić się wrażeniami?
Olka2
 
Posty: 132
Dołączył(a): Wt sty 30, 2018 12:57

Re: Wesele

Postprzez Janeczka34 » Cz cze 21, 2018 17:44

To prawda, że sala weselna jest jedną z ważniejszych rzeczy jakie trzeba wybrać przed weselem. I trzeba to zrobić odpowiednio wcześnie, bo takie miejsca jak ta sala weselna pod Warszawą - http://www.hotellamberton.pl/wesele/ mają pozajmowane terminy nawet dwa lata w przód. Więc odpowiednio wcześnie gdy podejmiecie decyzję o ślubie musicie poszukać właśnie najpierw sali weselnej. Zwróćcie uwagę na wielkość sali w stosunku do liczby gości, jakie ma być serwowane menu oraz jakie noclegi są zapewnione dla gości.
Janeczka34
 
Posty: 37
Dołączył(a): Wt sty 23, 2018 20:45

Re: Wesele

Postprzez domi78 » N cze 24, 2018 09:36

Dziewczyny dziś wczoraj dowiedziałam się że nasza sala którą zarezerwowaliśmy nie zapewnia szampana. No jestem podłamana że nagle taka zmiana decyzji. Czy ktoś wie gdzie kupię 12 butelek dobrego szampana ? Bo znajoma poleca mi sklep online Dom Szampana. Bo tam mają dobre szampany których nie ma w sklepach. Ktoś kupował już tutaj ?
domi78
 
Posty: 255
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 15:37

Re: Wesele

Postprzez olaff » Cz lip 12, 2018 08:34

To fatalnie! Ja bym od razu z niej zrezygnował, nie znam się na takich rzeczach i dlatego wybieram salę która zapewnia wszystko od a do z. Bardzo mi się podoba Zajazd Hetman w Łuszczowie, byłem tam na kilku imprezach i podziwiam świetną organizację i doskonałą kuchnię, gdybym miał na tą chwilę wybierać lokal na imprezę to tylko tam
olaff
 
Posty: 51
Dołączył(a): Cz lis 23, 2017 12:52

Re: Wesele

Postprzez domi78 » Cz sie 16, 2018 12:48

Moim zdaniem warto wybrać salę weselną w hotelu, głównie ze względu na zapewniony nocleg - to spore ułatwienie, zwłaszcza dla gości weselnych z daleka. My byliśmy na weselu mojej siostry która organizowała w hotelu http://www.hotelwitek.pl/pl/ Świetna, nowoczesna sala, Pokoje czyste i ładne, jedzenie dobre, obsługa fachowa, okolica spokojna. Miło wspominamy tam wesele i całą zabawę
domi78
 
Posty: 255
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 15:37

Re: Wesele

Postprzez sometimesi » So sie 25, 2018 10:21

Wybór sali to nie jest łatwa sprawa, w sumie jedna z najwazniejszych jeśli chodzi o wesele, trzeba na prawdę mieć pewność że to jest TO miejsce. Ja tak miałam jak byłam oglądać Zajazd Kwadrat w Dąbrowie Górniczej. Bardzo mi się spodobała i zrobiła na mnie ogromne wrażenie
sometimesi
 
Posty: 46
Dołączył(a): So lip 08, 2017 12:13

Re: Wesele

Postprzez pamela1992 » Cz wrz 06, 2018 21:13

Sala weselna to jeden z ważniejszych wyborów jeśli chodzi o organizację imprezy weselnej :) no i wiadomo że to nie tak prosto znaleźć. Mi się na przykład sala w Chmielnie Krzewi Róg podoba - taka dekoracja to na prawdę coś pięknego Obrazek
pamela1992
 
Posty: 80
Dołączył(a): N lip 09, 2017 09:59

Re: Wesele

Postprzez Klaudyna » So paź 06, 2018 15:49

To bardzo ładna dekoracja, ale w Hotelu Poniatowski jeszcze jeszcze ładniej, możecie tu sobie zobaczyć https://www.hotelponiatowski.pl/ Sala przystrojona jest świezymi kwiatami, a krzesła zapakowane są w złote pokrowce. Mega pieknie, mówię Wam :) Do tego zamawiając u nich termin dogadajcie sie tez co do atrakcji, bo mozna juz u nich wszystko, kompleksowo załatwić. Hotel znajduje sie dosłownie 10 km od Warszawy w bardzo urokliwej okolicy.
Klaudyna
 
Posty: 256
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2018 15:45

Re: Wesele

Postprzez Meszka » Wt lis 06, 2018 22:41

Niedawno byłam na weselu w Niemczy w restauracji Austeria. Musze przyznać,że do teraz jestem zachwycona tym miejscem i chętnie do niego wracam kiedy jestem w pobliżu żeby coś zjeść bo kuchnię mają rewelacyjną. Ogólnie jeżeli chodzi o samą imprezę to lokal jest po prostu idealny- bardzo elegancki, z dużą salą i świetną obsługą. Gdybym miała wychodzić drugi raz za mąż pewnie bym urządziła swoje wesele w tym miejscu.
Meszka
 
Posty: 9
Dołączył(a): Cz maja 25, 2017 09:38

Postprzez » Wt lis 06, 2018 22:41

 

Następna strona

Powrót do Styl życia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron