Praca - stres

Jak wygląda twój styl życia na co dzień. Porozmawiajmy o tym razem.

Praca - stres

Postprzez avenida » Cz mar 23, 2017 14:00

W rpacy spędzamy ponad pół swojego życia, a ja mam tak stresującą pracę że jak tylko myslę żeby tam iść to się stresuję ;( znacie jakieś sposoby na stres?
avenida
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pn sty 16, 2017 07:21

Postprzez » Cz mar 23, 2017 14:00

 

Re: Praca - stres

Postprzez hortensja1 » Cz cze 08, 2017 06:55

Jeśli stres jest nie do opanowania, to zawsze można zmienić pracę. Zdrowie jest ważniejsze.
Miłość jest najważniejszą recepturą życia...
ręczniki hotelowe ręczniki hotelowe białe ręcznik hotelowy
hortensja1
 
Posty: 20
Dołączył(a): Pt maja 05, 2017 06:13

Re: Praca - stres

Postprzez mami » Pn wrz 25, 2017 13:31

Niestety chyba stres w czasach obecnych jest chorobą cywilizacyjną, nie znam osoby która by nie miała problemów ze stresem w pracy. Ja np się wspomagam, kupuję melisę itp. w aptece internetowej http://www.apteka-oliwna.pl/ dodatkowo np wyszukuję sobie jakieś ziółka bo bym chyba juz nie dała rady z tą moją robotą... Chyba czas poszukać czegoś nowego.
mami
 
Posty: 28
Dołączył(a): N lut 26, 2017 20:47

Re: Praca - stres

Postprzez ofelia555 » Pn lis 13, 2017 17:53

Moja praca też do łatwych i spokojnych nie należy. Nie raz obgryzałam paznokcie przed wyjściem. Jaki znalazłam na to sposób? znienawidzony kiedyś sport. Trzy razy w tygodniu przed pracą na 40 minut idę na siłownię. Do tego piję Biovital, mama mi kiedyś przyniosła jak gryzłam te paznokcie. Fajnie koi nerwy i wspomaga układ krążenia. Na taki stres w pracy idealny.
ofelia555
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pn lip 03, 2017 09:35

Re: Praca - stres

Postprzez kakama » Wt lis 14, 2017 15:39

Teraz stres prowadzi do wielu zaburzeń lepiej go unikać i skutecznie sobie z nim radzić. Ale nie wszystko co oceniamy w ramach stresu musi nim być u mojej mamy ból żołądka był diagnozowany jako nerwica, ale spotkała na swojej drodze dobrego lekarza który zlecił jej testy na nietolerancje pokarmowe i okazało się że to był strzał w dziesiątkę a nie jakieś tam nerwicowe bóle. Po prostu nie tolerowała laktozy.
kakama
 

Re: Praca - stres

Postprzez angela » N lut 11, 2018 13:58

Niestety stres w pracy potrafi nas porządnie wyniszczyć. Kiedyś też tak pracowałam, ale nabawiłam się takich problemów zdrowotnych ze powiedziałam dość, i otworzyłam włąsną działalnośc. Teraz czuje sie znacznie lepiej, robie to co kocham i jeszcze zarabiam. Mam swoja małą szkołe językowa, i chce aby na moje zajęcia mógł przyjśc każdy, z racji tego ze do pokonania jest kilka schodów zastanawiam sie nad montażem podjazdu dla osób niepełnosprawnych http://www.wamat.com.pl/pl/oferta/schody-porecze-bariery/profesjonalny-najazd-dla-niepelnosprawnych Byłabym nieliczną szkołą w moim mieście, ktra miałaby takie udogodnienie.
angela
 

Re: Praca - stres

Postprzez olaa » So mar 10, 2018 14:01

No niestety takie mamy czasy, ze stres w pracy to juz chyba norma. Aczkolwiek należy znaleźć odpowiedni sposób na poradzenie sobie ze stresem. U mnie genialnie sprawdza się sport, od pół roku biegam i czuje sie z tym świetnie. Jedynie co mi przeszkadza, to ten smog, ciezko nawet wyjść z domu w taka pogodę. Ale koleżanka poleciła mi zakup maseczki https://dragonmask.pl/ no i chyba sobie zakupię.
olaa
 

Re: Praca - stres

Postprzez Klaudyna » Pn kwi 16, 2018 10:41

Czasem w pracy juz nawet daleko posunieta tolerancja nie wystarcza, szczególnie jesli trafi sie ktoś wyjątkowo paskudny, a zawsze sie ktoś taki trafia, nie ma siły. Trudno sobie wtedy poradzić z ukrywaniem swoich emocji, trzeba sie tego nauczyć. Dobrze jest odwiedzic wtedy psychologa, najlepiej takiego poleconego. Słyszałam, ze Klinika PsychoMedic.pl w Warszawie ma bardzo dobrych psychologów. Nie zostawajcie z problemami sami, często wygadanie się w domu nie wystarcza.
Klaudyna
 
Posty: 256
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2018 15:45

Re: Praca - stres

Postprzez Olka2 » Pn maja 28, 2018 14:27

Też kiedyś miałam bardzo stresującą pracę, w której na dodatek musiałam siedzieć dłużej, niż standardowe 8 godzin. Wszystko to spowodowało, że dopadł mnie zespół chronicznego zmęczenia. Uwierzcie mi - nic przyjemnego. Bolały mnie wszystkie mięsnie, ciągle byłam niewyspana, nic mi się nie chciało, nie miałam chęci i energii nawet na to, by robić jakieś przyjemne rzeczy. Na szczęście już tam nie pracuję, w nowej pracy mam dużo mniej stresu i żyje mi się zdecydowanie lepiej ;)
Olka2
 
Posty: 132
Dołączył(a): Wt sty 30, 2018 12:57

Re: Praca - stres

Postprzez Kobietka » Pn maja 28, 2018 16:42

mami napisał(a):Niestety chyba stres w czasach obecnych jest chorobą cywilizacyjną, nie znam osoby która by nie miała problemów ze stresem w pracy. Ja np się wspomagam, kupuję melisę itp. w aptece internetowej http://www.apteka-oliwna.pl/ dodatkowo np wyszukuję sobie jakieś ziółka bo bym chyba juz nie dała rady z tą moją robotą... Chyba czas poszukać czegoś nowego.


Zgadzam się... Coraz częściej słyszy się, że dana osoba jest zestresowana, znerwicowana itp. Niestety natłok obowiązków, szybko pędzący czas robi swoje. No, ale całe szczęście właśnie, że są takie miejsca jak apteka internetowa https://www.apteka-melissa.pl/, gdzie można znaleźć wiele skutecznych środków uspokajających. Na ich stronie możecie dokładnie przejrzeć sobie poszczególne produkty, zapoznać się z ich opisem, ceną i dopasować do swoich potrzeb odpowiedni preparat.
Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 13:39

Postprzez » Pn maja 28, 2018 16:42

 

Następna strona

Powrót do Styl życia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron