restauracja rodzinna

Dotarły do Ciebie jakieś wieści z Świata lub z Kraju? Możesz tutaj z nami o nich porozmawiać.

Re: restauracja rodzinna

Postprzez domi78 » So paź 23, 2021 10:46

Jak jesteśmy już w temacie restauracji, to powiem wam, że mnie ostatnio wyjątkowo pozytywnie zaskoczyła Restauracja Akademia. Skusiłam się tam na carpaccio wołowe na musie truflowym i przyznam, że niesamowicie mi to połączenie posmakowało. Obiecałam sobie, że wrócę tam jeszcze nieraz, żeby spróbować innych dań. Was również zachęcam do wybrania się do tego miejsca.
domi78
 
Posty: 255
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 15:37

Postprzez » So paź 23, 2021 10:46

 

Re: restauracja rodzinna

Postprzez Klaudyna » N lis 28, 2021 16:28

To super pomysł, by tak rodzinnie poprowadzić restaurację, nawet razem z kawiarnią można by, skoro cała rodzina, by się do tego przyłożyła. Jeśli chodzi o wyposażenie kawiarni oraz wyposażenie restauracji, to ze spokojem wszystko można kupić tutaj https://www.helios-horeca.pl/ w firmie Helios. Widziałam, że mają bardzo dobry asortyment.
Klaudyna
 
Posty: 256
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2018 15:45

Re: restauracja rodzinna

Postprzez Kobietka » N sie 14, 2022 12:07

Mi zaś znajoma mówiła, że warta odwiedzin jest restauracja u rokosza katowice w tym takim centrum handlowym 3 Stawy. Ponoć jest tam klimatycznie i przyjemnie, a posiłki są przepyszne... Wykonywane zawsze ze świeżych składników, aromatycznie przyprawione i pięknie podane.
Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 13:39

Postprzez » N sie 14, 2022 12:07

 

Poprzednia strona

Powrót do Ciekawostki z Świata i z Kraju

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron